Στις 10/11/2021 έγινε παρουσίαση του τμήματος Αγροτικής Ανάπτυξης, Αγροδιατροφής και Διαχείρισης Φυσικών Πόρων στο 1ο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Χαλκίδας.
Στην παρουσίαση συμμετείχαν ο Πρόεδρος του τμήματος Καθηγητής Δρ. Νικόλαος Θωμαϊδης, ο Καθηγητής Δρ. Θεόδωρος Ζαχαριάδης και η Επίκουρος Καθηγήτρια Δρ. Μαρία Κούκου. Στη φωτογραφία με τη Λυκειάρχη του 1ου Πρότυπου Γενικού Λυκείου Χαλκίδας κα. Ματθαίου.
![](https://agro.uoa.gr/wp-content/uploads/2023/06/1stLykeio.png)
![](https://agro.uoa.gr/wp-content/uploads/2023/06/1stLykeio_Thomadisi.png)